هوشمندانه انتخاب کن

درخشان زندگی کن

نزدیک به 40 سال سابقه درخشان در دوره های تربیت مدرس

دوره جامع تربیت سوپروایزر و مدیری آموزش

یکی از نیازهای اساسی موسسات آموزشی، داشتن یک سوپروایزر یا مدیر آموزش توانمند و بروز است تا بتواند با علم و آگاهی بالا چارت آموزشی موسسه را تنظیم یا بروز رسانی کند، مدرسین را آموزش بدهد، برندسازی و تیم سازی کند، کلاس ها را آبروز کند، متقاضیان را حرفه ای تعیین سطح کند و آنها را متقاعد به ثبت نام کند. داشتن همچنین نیروی کارآمدی برای هر موسسه ی پویا و پررونقی یک موهبت است و حاضرند به او حقوق و مزایای مکفی پرداخت کنند.

بنابراین اگر شما مدرس زبان انگلیسی هستید و دوست دارید که با شرکت در یک دوره ی حرفه ای شایستگی های لازم را برای انجام سوپروایزری و مدیریت آموزش کسب کنید، این دوره مناسب شماست. اگر هم الان سوپروایزر یا مدیر آموزش هستید ولی دوست دارید که با افزایش تولنمندی ها و مهارت های خود، باعث رونق بیشتر موسسه تان بشوید این دوره برای شما بسیار مناسب است.

دوره های تربیت مدرس

تمامی دوره ها فعال و قابل تهیه می باشد.

این دوره برای متقاضیانی هست که سطح زبانی خوبی دارند (متوسط به بالا) و حداقل دو سال سابقه ی تدریس دارند.

با شرکت در این دوره علاوه بر آگاهی در مورد روند تاسیس آموزشگاه، شیوه ی مدیریت آموزشی آن را از تیمی از بهترین اساتید که اغلب شان در حال حاضر مدیریت آموزشی موسسات مهمی را بر عهده دارند را یاد می گیرید.

متقاضیانی که کلاس زبان در موسسات شرکت کردید و یا بصورت خودخوان مطالعه کردید ولی از سطح زبانی خود مطمن نیستید، می توانید درخواست تایم مشاوره و تعیین سطح بدهید. کارشناس کالج با شما تماس می گیرد و سطح زبانی شما را می سنجد.

برای شرکت در این دوره سطح زبان عمومی، سابقه تدریس و توانمندی شما در تیم سازی و ایجاد ارتباط اهمیت دارد. همچنین با توجه به اینکه تدریس های دوره  در دانشگاه ها تدریس نمی شوند، فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی (آموزش، مترجمی، ادبیات و زبان شناسی) می توانند از این دوره بهره ی بسیار بالایی ببرند و برای سوپروایزری و مدیریت آموشگاه آماده شوند..

در پایان دوره به تمامی شرکت کنندگان  مدرک معتبر کالج زبان میلاد اعطا می شود. شرکت کنندگانی که بصورت منظم در کلاس ها شرکت می کنند، پروژه های عملی را انجام می دهند، گواهی اتمام دوره دریافت می کنند. اما شرکت کنندگانی که امتیاز لازم را کسب نکنند، مدرک شرکت در دوره را دریافت می کنند.

بله. شرکت کنندگان تا یک ماه پس از اتمام دوره به رکورد تمامی جلسات دسترسی دارند.

بله. تمامی شرکت کنندگانی که عملکرد خوبی در دوره داشته باشند، به موسسات و مراکز آموزشی معرفی می شوند.

در این دوره یاد می گیرید تا برای تمامی سطوح کودک، نوجوان، بزرگسالان و آیلتس چارت آموزشی طراحی کنید، کتابچه ی تعیین سطح طراحی کنید، و متقاضیا را سطح بندی و کلاس بندی کنید.

 این دوره در روزهای پنجشنبه و جمعه ها برگزار می شود تا عزیزانی که دانشجو یا شاغل هستند با فراغ بال در دوره شرکت کنند. در مجموع دوره یک ماه طول می کشد.

اساتید دوره ی تربیت سوپروایزر و مدیریت آموزشی از بین بهترین اساتید سراسر کشور انتخاب می شوند تا با تخصص و تجربه ی خود، شما عزیزان را برای تدریس آماده کنند. اغلب این عزیزان یا در حال حاضر مدیر موسسات مهم کشور هستند و یا سابقه ی عملی مدیریت آموزشی را دارند.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید.