دوره نوجوانان

  • دوره نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی – ویژه نوجوانان

دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان کالج زبان میلاد مختص سنین  12 تا 18 می باشد و در قالب 28 ترم طراحی شده است. این دوره از سطح استارتر تا متوسطه با استفاده از سری کتاب‌های Got it چاپ انتشارات آکسفورد برگزار می شود و در قالبی دلچسب و لذت بخش به زبان آموزان نوجوان دانش و اعتماد به نفس لازم برای رویارویی با موقعیت های روزمره را می دهد.

دوره آموزش زبان نوجوانان پس از سطح متوسطه با سری کتاب های Solutions  که توسط انتشارات Oxford  چاپ شده ادامه پیدا خواهد کرد. این مجموعه یکی از بهترین گزینه های حال حاضر آموزش زبان انگلیسی است که با ویژگی های منحصر بفردی خود را از بقیه منابع آموزشی این دوره  متمایز کرده است. نوین ترین رویکرد در آموزش مکالمه، افزایش توانمندی نوشتاری، تکنینک های ویژه خواندن و درک مطلب و تنوع مهارت های آموزشی شنیداری از جمله ویژگی های بارز این مجموعه است به طوریکه با آموزش صحیح و برنامه ریزی شده می توان از هر نوجوانی یک زبان آموز کاملا مسلط و توانمند ساخت.

با اتمام دوره های آموزش زبان انگلیسی خردسالان انتظار می رود زبان آموزان به سطح C2 رسیده و بتوانند:

  • طیف وسیعی از متون طولانی و دشوار را درک کرده و مفاهیم و اشارات غیر مستقیم را در آن متوجه شوند.
  • منظور خود را به صورت واضح، روان، با حضور ذهن و بدون اشکال بیان کنند.
  • زبان انگلیسی را به طور موثر برای هرگونه هدفی اعم از اجتماعی، علمی و حرفه ای استفاده کنند.
  • متن هایی روشن و دقیق در موضوعات پیچیده بنویسند و از ساختارهای کنترل شده، کلمات ربط مناسب در آن بهره گیرند.

بعد از اتمام این دوره ها، زبان آموزان مدرک فارغ التحصیلی پایان دوره نوجوانان را دریافت کرده و با انجام تعیین سطح می توانند در دوره های بزرگسالان کالج زبان میلاد شرکت نمایند.

جدیدترین اخبار و رویداد ها

تست

آموزش های رایگان زبان در اینستاگرام کالج میلاد