دوره کودکان

  • دوره کودکان

آموزش زبان انگلیسی – ویژه کودکان

تاکید بر آموزش زبان انگلیسی از سنین پایین دلایل علمی متعددی دارد و اکثر نظریه پردازان و پژوهشگران درحوزه آموزش زبان روی این نکته اتفاق نظر دارند که “فراگیری زبان دوم هرچه زودتر آغاز شود بهتر است” زیرا این امر موجب کسب  مهارت بالاتر در تكلم و تولید لهجه مشابه با زبان دوم خواهد شد. از این رو کالج زبان میلاد دوره ای ویژه برای کودکان 8 تا 13 سال را طراحی کرده است  که از دو بخش مقدماتی و پیشرفته (مجموعا 27 ترم) تشکیل می شود.

در بخش مقدماتی دوره کودکان که مختص زبان آموزان 8 تا 9 ساله  می باشد از مجموعه آموزشی First Friends که توسط انتشارات آکسفورد  به چاپ رسیده است استفاده می شود. این مجموعه 3 جلدی در 6 ترم آموزشی با زبان آموزان کار خواهد شد و با استفاده از بازی، سرود، داستان، کاردستی و سرگرمی  کودکان در مدت زمانی کوتاه اعتماد به نفس کافی جهت استفاده از انگلیسی روزمره را به دست آورده و همچنین الفبای آن را به سهولت فرا می گیرند.

بخش پیشرفته دوره کودکان مختص سنین 10 تا 13 می باشد و با مجموعه آموزشی Big English، از انتشارات Pearson، ادامه پیدا می کند. این مجموعه شامل 7 سطح می باشد که در یک سطح استارتر و 6 سطح اصلی ارائه شده است و يکي از بهترين و کامل ترين دوره هاي آموزش زبان انگليسي برای کودکان تلقی می شود.  بخش پیشرفته دوره کودکان کالج زبان میلاد در 21 ترم آموزشی طراحی شده و زبان آموز را با طیف وسیعی از موضوعات جذاب آشنا می کند. ویژگی این دوره استفاده از CLIL (Content and Language Integrated Learning)  می باشد. اين ويژگي به تدريس مطالبي مانند جغرافيا، علوم ، رياضيات، هنر و … از طريق زبان انگليسي مي پردازد. مزيت CLIL افزايش اعتماد به نفس ، اطلاعات عمومي و گسترش ديد زبان آموز و در نتيجه افزايش توانايي وي در صحبت کردن است.

لازم به ذکر است این مرکز با استفاده از متد آموزش اختصاصی خود با نام PTS، امکان هماهنگی بیشتر میان اولیای زبان آموزان و کلاس درس را فراهم می کند. به همین منظور بخشی تحت عنوان Letters to Parents برای این دوره ها در نظر گرفته شده که برای والدین تشریح می نماید کودکان اکنون در حال فرا گیری چه مطالبی هستند و کار در خانه به چه ترتیبی باید باشد. همچنین در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی Student’s Book، کتاب کار در منزل یا  Work Book نیز در کلاس تمرین داده می شود.

با اتمام دوره های آموزش زبان انگلیسی خردسالان انتظار می رود زبان آموزان به سطح B1 رسیده و بتوانند:

  • موضوعات آشنا و روزمره در مدرسه، اوقات فراغت و غیره  را  درک کنند
  • متن های ساده و منسجم در موضوعات آشنا و مورد علاقه خود بنویسید و درباره آن صحبت کنند
  • به خوبی درباره تجربیات و حوادث، رویاها، امیدها و آرزوهای خود صحبت کنند
  • به طور مختصر راجع به دلایل عقاید، نظرات و برنامه های خود توضیح دهند

جدیدترین اخبار و رویداد ها

تست

آموزش های رایگان زبان در اینستاگرام کالج میلاد