کالاها

دسته بندی ها

هوشمندانه انتخاب کن،
درخشان زندگی کن.

نزدیک به ۴۰ سال سابقه درخشان در آموزش زبان به نوجوانان

happy teenager

آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان

دوره های آموزش زبان انگیسی ویژه نوجوانان کالج زبان میلاد، با منابع بین المللی مخصوص نوجوانان (12 تا 18 سال) برنامه ریزی شده اند که زبان آموزان را برای صحبت کردن روان و سلیس آماده می کنند. البته به سایر مهارت های زبانی مثل شنیداری، خوانداری و نوشتاری توجه می شود. در ابتدا زبان آموزان نوجوان با کتاب بروز و جذاب Teen 2 Teen  شروع می کنند تا سطح زبانی آنها پیشرفت کند. این سری کتاب ها ساختار ساده و دوست داشتنی دارند تا نوجوانان با کمترین چالش یاد بگیرند.

بعد از اتمام دوره مقدماتی  Teen 2 Teen،  زبان آموزان وارد دوره پیشرفته می شوند و با سری کتاب Solutions مسیر زبان آموزی شان را ادامه می دهند. این سری کتاب روی تمامی مهارت های زبانی بسیار عالی کار می کند و لغت، همایند ها و نکات گرامری کافی را برای پیشرفت زبان آموزان فراهم می کند. با کمک این منبع آموزشی بین المللی در دوره پیشرفته، زبان آموزان برای آزمون های بین المللی مثل آیلتس و تافل نیز آماده می شوند.

چرا نوجوانان کلاس های کالج را انتخاب می کنند

Books icon

منابع بین المللی معتبر

با توجه به نیاز و هدف شما، بهترین منابع را انتخاب کرده ایم.

online-class

فضای تعاملی و شاد

کلاس ها بصورتی ست که شما در فضایی شاد ترغیب به صحبت و گفتگو با استاد و همکلاسی ها می شوید.

TEACHER LADY

اساتید حرفه ای

اساتید کالج علاوه بر داشتن مدارک معتبر، بصورت منظم دوره های بازآموزی را می گذرانند تا با متدهای های روز دنیا به شما آموزش بدهند.

SPEAKING BOOSTER

تقویت مهارت اسپیکینگ

با توجه به اهمیت مهارت اسپیکینگ، اساتید کالج در کنار سایر مهارت های زبانی به اسپیکینگ شما توجه ویژه ی دارند تا سریعتر شروع به اسپیکینگ کنیده

متن سربرگ خود را وارد کنید

متن سربرگ خود را وارد کنید

happy children

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 7 تا 12 ساله

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 7 تا 12 ساله در کالج زبان میلاد با استفاده از سری کتاب های بین المللی First Friends و Big English انجام می شود. لازم به ذکر است که در هر ترم علاوه بر کتاب اصلی، از کتاب داستان‌های طبقه بندی شده و منابع کمک آموزشی استفاده می‌شود.

کودکان در هر ترم از این دوره آموزشی 22 جلسه 60 دقیقه‌ای خواهند داشت که 3 ماه بطول می‌انجامد و در آن علاوه بر زبان آموزی با مفاهیم ریاضی، علوم، مهارت ها و ارزش های اجتماعی آشنا می‌شوند، شعر انگلیسی یاد می گیرند، اجرای نمایش دارند، با انواع کاربرگ‌ها کار می‌کنند و پروژه های جذاب و  هدفمند انجام می‌دهند. کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم بصورت حضوری برگزار می شوند و شما از هر جایی که هستید می توانید در دوره مناسب با شرایط‌تان ثبت نام کنید و از زبان آموزی فرزندتان لذت ببرید.

تمامی اساتید کالج زبان میلاد دوره‌های تخصصی TTC را در دپارتمان تربیت مدرس این مرکز با موفقیت گذرانده‌اند تا هر آنچه لازم است را دقیقا بر اساس استانداردهای روز دنیا به فرزندان شما آموزش دهند.  

مدرک و کارنامه ترمیک

در چارت آموزشی کالج زبان میلاد علاوه بر آزمون استاندارد میان ترم و پایان ترم ، یک آزمون بر اساس سیستم سنجش توانمندی زبانی دانشگاه کمبریج نیز مطابق با تقویم آموزشی کالج در سه نوبت از کودکان گرفته خواهد شد. پس از گذراندن هر ترم به کودکان کارنامه ترمیک و پس از کسب نمره لازم در شبیه ساز آزمون دانشگاه کمبریج (ماک) به کودکان مدرک اعطا خواهد شد.  

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user