هوشمندانه انتخاب کن

درخشان زندگی کن

نزدیک به 40 سال سابقه درخشان در آموزش زبان فرانسه

دپارتمان فرانسه


کالج میلاد صرفا آموزشگاه زبان فرانسه نیست، با این حال اهتمام موسسه به عنوان یکی از معدود موسسات زبان فرانسه در تهران، آموزش هر زبان به صورت کاملا حرفه ای و توسط کادری مجرب و توانا است. برنا تجربه ای طولانی در آموزش زبان فرانسه دارد و آشنایی مختلف با انواع متد در طول سالیان طولانی تدریس، منجر به انتخاب مناسب ترین روش های تدریس و کارآمد ترین متد تدریس زبان فرانسه شده است.

آموزش زبان فرانسه برای مهاجرت یا تحصیل

 

مهاجرت در اشکال تحصیلی، شغلی یا سرمایه گذاری، بدون آشنایی کامل با زبان سرزمین مقصد، اغلب به نتایج ناگواری منجر می شود، در نتیجه قوانین مهاجرتی تاکید ویژه ای روی مهارت های زبانی دارند. دانشگاه های فرانسه یا کبک، سطح معینی از زبان را شرط پذیرش در دانشگاه قرار داده اند. در مهاجرت شغلی نیز، بدون رسیدن به سطح B2 امکان مهاجرت دیگر میسر نیست و حتی در شکل سرمایه گذاری نیز بر خلاف تصور رایج می بایست سطح زبانی معینی را کسب نمود. به لطف بازار کار و شرایط ویژه کبک در کشور کانادا، بسیاری مهاجرت به این سرزمین را انتخاب می کنند. اولین و کلیدی ترین مطالبه دولت کبک برای مهاجرت به این کشور، اثبات توانایی متقاضی مهاجرت به زبان فرانسه است. 

 

 

دوره های ربان فرانسه:

تمامی دوره ها فعال و قابل تهیه می باشد.

بله حتما. بیاد داشته باشید که هر فرد متخصص در هر زمینه ای روزی نوآموز بوده و از صفر شروع کرده. برای شروع، فرم مشاوره و تعیین سطح را تکمیل کنید و از کارشناس کالج مشاوره بگیرید و بهترین مسیر را برای یادگیری با ما انتخاب کنید.

شما از سطحی که مناسب شما هست، شروع می کنید. برای این کار نیاز هست تا فرم مشاوره و تعیین سطح را کامل کنید تا کارشناس کالج با شما تماس بگیرد و سطح دقیق کلاس شما و منابع مناسب را برای شما مشخص کند.

در کالج همه ی شرایط برای شما آماده شده تا با آرامش پیشرفت کنید پس شما هم نیاز هست تا زمان مشخصی را در برنامه ات به زبان اختصاص بدهی و استمرار داشته باشی تا با هم هدف تان را محقق کنیم.

کلاس های کالج هم بصورت حضوری و هم بصوری آنلاین برگزار می شود. در صورتی که نمی توانید کلاس حضوری تشریف بیاورید، می توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید.

کلاس های طول هفته معمولا عصر هستند تا افراد شاغل یا دانشجو بتوانند راحت تر در کلاس ها شرکت کنند اما کلاس های فشرده ی آخر هفته هم شیفت صبح هستند و هم عصر. بعد از مشاوره و تعیین سطح، شما می توانید کلاس خود را انتخاب کنید.

عزیزانی که قصد دارید سریعتر پیشرفت کنید می توانید دوره های فشرده ی چهار جلسه در هفته را انتخاب کنید.

بله. دوره های فری دیسکاشن یا گفتگوی آزاد که تمرکز اصلی آنها روی تقویت روان و سلیس صحبت کردن است، در سطوح مختلف ارایه می شود اما حداقل سطح برای ورود به این دوره ها، سطح پیش متوسطه یا Pre-intermediate است.

برای شرکت در دوره ی بزرگسالان حداقل باید 18 سال داشته باشید، اگر پایین تر از این باشید در دوره های کودک یا نوجوان کالج می توانید شرکت کنید.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید.