کالاها

دسته بندی ها

آموزش زبان انگلیسی – ویژه متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس

 آیلتس (International English Language Testing System) یکی از معتبر ترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که در دو نوع آکادمیک و عمومی برگزار می شود  و سطح توانایی زبانی در چهار مهارت (Listening, Reading, Writing, Speaking) را بر اساس سیستم نمره دهی 0 تا 9 می سنجد که نمره زیر 5 بیانگر سطح زبان ضعیف، 5 متوسط و از 6 به بالا توانایی زبانی خوب و خیلی خوب می باشد.

داشتن این مدرک برای کسانی که قصد مهاجرت برای تحصیل، کار و اقامت در کشور های انگلیسی زبان را دارند الزامی است. همچنین متقاضیان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور با داشتن این مدرک راه پذیرش خود در دانشگاه را هموارتر می کنند. در کشورهای انگلیسی زبان را دارند ، گرفتن مدرک و کسب نمره خوب در آزمون اهمیت ویژه ای دارد. به عبارتی نمره خوب آیلتس کلید گرفتن بورس تحصیل یا مهاجرت در کشورهای توسعه یافته است.

دوره‌های ویژه آیلتس کالج زبان میلاد مختص بزرگسالان می باشد و مجموعا در 20 ترم آموزشی و 3 مقطع

 (Pre-IELTS , EI (English for IELTS candidates) , MIT (Mastering IELTS Test)  طراحی شده است. مجموعه مورد استفاده برای مقطع Pre- IELTS  سری  کتاب های English File (4th edition)  از انتشارات Oxford می باشد. این مقطع در 5 سطح زبانی مبتدی، مقدماتی، پیش متوسط، متوسط و پیشرفته مجموعا در 20 ترم برگزار می شود.

پس از این مقطع، زبان آموزان وارد مقطع  EI (English for IELTS candidates) می شوند که با مجموعه  آموزشی Mindset for IELTS از انتشارات Cambridge برگزار می شود.  طول این دوره 4 ترم است و زبان آموزان با ساختار آزمون  آیلتس آشنا می شوند. لازم به ذکر است شرط ورود به این دوره گذراندن آزمون ماک آیلتس و کسب حداقل نمره 5 است.

مقطع پایانی دوره آیلتس کهMIT (Mastering IELTS Test)  نام دارد با سری کتاب تست Cambridge English IELTS ادامه پیدا خواهد کرد. طول این دوره 2 ترم است که به صورت مهارت محور و کارگاهی  برای زبان آموزان برگزار می شود.

با اتمام دوره  آیلتس انتظار می رود زبان آموزان به نمره 7 تا 7.5 آیلتس رسیده و بتوانند:

بعد از اتمام این دوره ها، زبان آموزان مدرک فارغ التحصیلی پایان دوره آیلتس را دریافت خواهند کرد .

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user