کالاها

دسته بندی ها

هوشمندانه انتخاب کن،
درخشان زندگی کن.

نزدیک به ۴۰ سال سابقه درخشان در آموزش زبان به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

کالج زبان میلاد با نزدیک به ۴۰ سال سابقه در آموزش زبان های خارجی سعی بر این داشته است که محیطی مناسب برای کودکان شما فراهم نماید تا زبان انگلیسی را بصورت کاربردی و جذاب آموزش ببینند و آینده ای درخشان با فرصت های اجتماعی بیشتر برای خود خلق کنند. از این رو،  والدین در هنگام اقدام به شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان و انتخاب یک آموزشگاه باید دقت کافی را داشته باشند زیرا داشتن انتخابی هوشمندانه تاثیر زیادی روی آینده فرزندشان خواهد داشت. دوره های خط ویژه کودکان در کالج زبان میلاد حاصل سال‌ها مطالعه و کار تخصصی گروه بزرگی از اساتید و کارشناسان است که از طریق بازی , داستان, شعر , موسیقی , نقاشی , نمایش و فعالیت های جذاب و هدفمند به کودکان ارایه می شود.

دوره های ویژه کودکان 4 تا 6 سال

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 تا 6 ساله در کالج زبان میلاد از طریق انجام فعالیت های جذاب و هدفمند با کمک داستان, شعر , موسیقی , نقاشی , نمایش و کاردستی انجام می‌شوند. منابع آموزشی این دوره علاوه بر کتاب داستان های جذاب و طبقه بندی شده، شامل سری کتاب‌های بین المللی Super Safari  و Big Fun و Phonics for Kids می‌شوند

کودکان در هر ترم از این دوره آموزشی 22 جلسه 60 دقیقه‌ای خواهند داشت که 3 ماه بطول می‌انجامد و در آن علاوه بر زبان آموزی با مهارت ها و ارزش های اجتماعی آشنا می‌شوند، شعر انگلیسی یاد می گیرند، اجرای نمایش دارند، با انواع کاربرگ‌ها کار می‌کنند و پروژه های جذاب و  هدفمند انجام می‌دهند. کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم بصورت حضوری برگزار می شوند و شما از هر جایی که هستید می توانید در دوره مناسب با شرایط‌تان ثبت نام کنید و از زبان آموزی فرزندتان لذت ببرید.

تمامی اساتید کالج زبان میلاد دوره‌های تخصصی TTC را در دپارتمان تربیت مدرس این مرکز با موفقیت گذرانده‌اند تا هر آنچه لازم است را دقیقا بر اساس استانداردهای روز دنیا به فرزندان شما آموزش دهند. 

happy children

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 7 تا 12 ساله

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 7 تا 12 ساله در کالج زبان میلاد با استفاده از سری کتاب های بین المللی First Friends و Big English انجام می شود. لازم به ذکر است که در هر ترم علاوه بر کتاب اصلی، از کتاب داستان‌های طبقه بندی شده و منابع کمک آموزشی استفاده می‌شود.

کودکان در هر ترم از این دوره آموزشی 22 جلسه 60 دقیقه‌ای خواهند داشت که 3 ماه بطول می‌انجامد و در آن علاوه بر زبان آموزی با مفاهیم ریاضی، علوم، مهارت ها و ارزش های اجتماعی آشنا می‌شوند، شعر انگلیسی یاد می گیرند، اجرای نمایش دارند، با انواع کاربرگ‌ها کار می‌کنند و پروژه های جذاب و  هدفمند انجام می‌دهند. کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم بصورت حضوری برگزار می شوند و شما از هر جایی که هستید می توانید در دوره مناسب با شرایط‌تان ثبت نام کنید و از زبان آموزی فرزندتان لذت ببرید.

تمامی اساتید کالج زبان میلاد دوره‌های تخصصی TTC را در دپارتمان تربیت مدرس این مرکز با موفقیت گذرانده‌اند تا هر آنچه لازم است را دقیقا بر اساس استانداردهای روز دنیا به فرزندان شما آموزش دهند.  

مدرک

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user