هوشمندانه انتخاب کن

درخشان زندگی کن

نزدیک به 40 سال سابقه درخشان در آموزش زبان به بزرگسالان

دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان

دوره های آموزش زبان انگیسی ویژه بزرگسالان کالج زبان میلاد، با توجه به اهداف متقاضیان به دو صورت برنامه ریزی شده است تا شما عزیزان با سرعت کافی و بدون اتلاف زمان به هدف تان برساند. متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، در همان ابتدا با کتاب معتر و بین المللی English File  بخش مقدماتی را تا سطح Upper Intermediate  طی می کنند و با پایه ی بسیار قوی وارد دوره ی تخصصی آیلتس می شوند. در دوره ی تخصصی نیز با خواندن کتاب های بروز انتشارات کمبریج Mindset for IELTS  و تکمیلی برای گرفتن نمره ی دلخواه آماده می شوند.

اما متقاضیانی که بدنبال تقویت مهارت مکالمه برای اشتغال، مهاجرت و یا مسافرت باشند، در ابتدا با استفاده از کتاب ساده و کاربردی Top Notch  مقدمات زبان را در دو ترم یاد می گیرند و سپس وارد دوره ی مکالمه محور Speak Now  می شوند. تمرکز این سری کتاب برروی تقویت مهارت شنیداری و گفتاری در قالب مکالمه های موقعیت محور  است. یعنی شما یاد می گیرید شبیه یک گوینده ی بومی در بانک، رستوران، فروشگاه، داروخانه، محیط کار و غیره مکالمه و گفتگو کنید. 

ویزگی های کلاس های بزرگسالان کالج

منابع بین المللی معتبر

با توجه به نیاز و هدف شما، بهترین منابع را انتخاب کرده ایم.

English File/ Mindset for IELTS

Top Notch/Speak Now

فضای تعاملی و شاد

کلاس ها بصورتی ست که شما در فضایی شاد ترغیب به صحبت و گفتگو با استاد و همکلاسی ها می شوید

اساتید حرفه ای

اساتید کالج علاوه بر داشتن مدارک معتبر، بصورت منظم دوره های بازآموزی را می گذارند تا با متدهای های روز دنیا به شما آموزش بدهند

تقویت مهارت اسپیکینگ

با توجه به چالش برانگیز بودن مهارت اسپیکینگ، اساتید کالج در کنار سایر مهارت های به اسپیکینگ شما توجه ویژه ی دارند تا سریعتر شروع به اسپیکینگ کنید

پشتیبانی آموزشی مستمر

علاوه بر استاد کلاس شما، سوپروایزر دپارتمان هر ترم با شما تماس می گیرد و شما را پشتیبانی می کند.

تعداد کم افراد هر کلاس

تعداد افراد شرکت کننده در هر کلاس حداکثر 10 نفر است تا شما زمان بیشتری برای تعامل و گفتگو داشته باشید.

ارایه ی مدرک معتبر

در پایان دوره مدرک کالج به شما اعطا می شود.

شهریه مقرون بصرفه

با توجه به شرایط اقتصادی جاری، بهترین خدمات آموزشی با قیمتی مقروت بصرفه برای شما فراهم شده است.

دوره های بزرگسالان

تمامی دوره ها فعال و قابل تهیه می باشد.

بله حتما. بیاد داشته باشید که هر فرد متخصص در هر زمینه ای روزی نوآموز بوده و از صفر شروع کرده. برای شروع، فرم مشاوره و تعیین سطح را تکمیل کنید و از کارشناس کالج مشاوره بگیرید و بهترین مسیر را برای یادگیری با ما انتخاب کنید.

شما از سطحی که مناسب شما هست، شروع می کنید. برای این کار نیاز هست تا فرم مشاوره و تعیین سطح را کامل کنید تا کارشناس کالج با شما تماس بگیرد و سطح دقیق کلاس شما و منابع مناسب را برای شما مشخص کند.

در کالج همه ی شرایط برای شما آماده شده تا با آرامش پیشرفت کنید پس شما هم نیاز هست تا زمان مشخصی را در برنامه ات به زبان اختصاص بدهی و استمرار داشته باشی تا با هم هدف تان را محقق کنیم.

کلاس های کالج هم بصورت حضوری و هم بصوری آنلاین برگزار می شود. در صورتی که نمی توانید کلاس حضوری تشریف بیاورید، می توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید.

کلاس های طول هفته معمولا عصر هستند تا افراد شاغل یا دانشجو بتوانند راحت تر در کلاس ها شرکت کنند اما کلاس های فشرده ی آخر هفته هم شیفت صبح هستند و هم عصر. بعد از مشاوره و تعیین سطح، شما می توانید کلاس خود را انتخاب کنید.

عزیزانی که قصد دارید سریعتر پیشرفت کنید می توانید دوره های فشرده ی چهار جلسه در هفته را انتخاب کنید.

بله. دوره های فری دیسکاشن یا گفتگوی آزاد که تمرکز اصلی آنها روی تقویت روان و سلیس صحبت کردن است، در سطوح مختلف ارایه می شود اما حداقل سطح برای ورود به این دوره ها، سطح پیش متوسطه یا Pre-intermediate است.

برای شرکت در دوره ی بزرگسالان حداقل باید 18 سال داشته باشید، اگر پایین تر از این باشید در دوره های کودک یا نوجوان کالج می توانید شرکت کنید.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

متن سربرگ خود را وارد کنید

کلاس های آنلاین

دوره های متنوع از مبتدی تا پیشرفته برای همه