کالاها

دسته بندی ها

آموزش زبان انگلیسی – ویژه خردسالان

کالج زبان میلاد با بهره مندی از مهد اختصاصی کودکان و اساتید مجرب و آشنا به امور کودک زمینه رشد هرچه بهتر زبان آموزان خردسال را فراهم نموده است.  دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه خردسالان مختص رده سنی 4 تا 7 می باشد و از دو بخش (مجموعا 18 ترم) تشکیل می شود.

group-of-7-children

در بخش اول دوره خردسالان که مختص زبان آموزان 4 تا 5 ساله  می باشد از مجموعه آموزشی Super Safari که توسط انتشارات کمبریج  به چاپ رسیده است استفاده می شود. این مجموعه 3 جلدی در 9 ترم آموزشی برای زبان آموزان خردسال طراحی شده و از طریق داستان، آهنگ، بازی و کاردستی یاد گیری زبان انگلیسی برای خردسالان را میسر می سازد. علاوه بر این، گذراندن این دوره ها به تقویت حافظه ، بالا بردن تمرکز و شناخت ارزش های اجتماعی خردسالان کمک می کند.

1

بخش دوم دوره خردسالان مختص سنین 6 تا 7 می باشد و با مجموعه آموزشی Big fun، از انتشارات Pearson، ادامه پیدا می کند. این بخش نیز در 9 ترم آموزشی برای زبان آموزان خردسال طراحی شده است. در این دوره، زبان آموزان هم زمان با یادگیری زبان به تقویت مهارت ها و انجام پروژه های جذاب و خلاقانه پرداخته و در مورد ریاضیات، حل مسئله، خواندن، تعامل و ارتباط با دیگران، ارزش های اجتماعی و محیط پیرامون خود مباحث بسیاری را فرا می گیرند.

daycare

لازم به ذکر است این مرکز با استفاده از متد آموزش اختصاصی خود با نام PTS، امکان هماهنگی بیشتر میان اولیای زبان آموزان و کلاس درس را فراهم می کند. به همین منظور بخشی تحت عنوان Letters to Parents برای این دوره ها در نظر گرفته شده که برای والدین تشریح می نماید کودکان اکنون در حال فرا گیری چه مطالبی هستند و کار در خانه به چه ترتیبی باید باشد. همچنین در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی Student’s Book، کتاب کار در منزل یا  Work Book نیز در کلاس تمرین داده می شود.

با اتمام دوره های آموزش زبان انگلیسی خردسالان انتظار می رود زبان آموزان به سطح A1 رسیده و بتوانند:

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user