کالاها

دسته بندی ها

Comprehensive Adult’s TTC

دوره تخصصی و جامع تربیت مدرس بزرگسالان

برگزار کننده: دپارتمان تربیت مدرس کالج زبان میلاد – (تاسیس ١٣۶۴) با سابقه حدودا ۴۰ ساله و برگزاری بیش از ۱۰۰۰ ورکشاپ تخصصی و دوره جامع TTC
نوع دوره: آنلاین ( از طریق پلتفرم ادوبی کانکت با قابلیت بازبینی جلسات )
تاریخ شروع دوره: پنجشنبه ۱۳ مهر ماه
تعداد جلسات کل: ۲۰ (+ یک جلسه معارفه قبل از شروع دوره)
زمان برگزاری: پنجشنبه ها و جمعه ها از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
مدت زمان هر جلسه: ۹۰ دقیقه
اعطای مدرک معتبر کالج

نفرات برتر صد درصد جذب کالج می شوند

شرایط متقاضیان:
 سن حداقل 18 سال
 حداقل سطح زبان اینترمیدیت یا داشتن کارشناسی گرایش های مرتبط با زبان انگلیسی

دپارتمان تربیت مدرس کالج زبان میلاد (تاسیس ۱۳۶۴)

روزهای برگزاری

ساعت برگزاری

تاریخ شروع

قیمت دوره

شناسه محصول: course-219 دسته:

بله حتما. بیاد داشته باشید که هر فرد متخصص در هر زمینه ای روزی نوآموز بوده و از صفر شروع کرده. برای شروع، فرم مشاوره و تعیین سطح را تکمیل کنید و از کارشناس کالج مشاوره بگیرید و بهترین مسیر را برای یادگیری با ما انتخاب کنید.

شما از سطحی که مناسب شما هست، شروع می کنید. برای این کار نیاز هست تا فرم مشاوره و تعیین سطح را کامل کنید تا کارشناس کالج با شما تماس بگیرد و سطح دقیق کلاس شما و منابع مناسب را برای شما مشخص کند.

در کالج همه ی شرایط برای شما آماده شده تا با آرامش پیشرفت کنید پس شما هم نیاز هست تا زمان مشخصی را در برنامه ات به زبان اختصاص بدهی و استمرار داشته باشی تا با هم هدف تان را محقق کنیم.

کلاس های کالج هم بصورت حضوری و هم بصوری آنلاین برگزار می شود. در صورتی که نمی توانید کلاس حضوری تشریف بیاورید، می توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید.

کلاس های طول هفته معمولا عصر هستند تا افراد شاغل یا دانشجو بتوانند راحت تر در کلاس ها شرکت کنند اما کلاس های فشرده ی آخر هفته هم شیفت صبح هستند و هم عصر. بعد از مشاوره و تعیین سطح، شما می توانید کلاس خود را انتخاب کنید.

عزیزانی که قصد دارید سریعتر پیشرفت کنید می توانید دوره های فشرده ی چهار جلسه در هفته را انتخاب کنید.

بله. دوره های فری دیسکاشن یا گفتگوی آزاد که تمرکز اصلی آنها روی تقویت روان و سلیس صحبت کردن است، در سطوح مختلف ارایه می شود اما حداقل سطح برای ورود به این دوره ها، سطح پیش متوسطه یا Pre-intermediate است.

برای شرکت در دوره ی بزرگسالان حداقل باید 18 سال داشته باشید، اگر پایین تر از این باشید در دوره های کودک یا نوجوان کالج می توانید شرکت کنید.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user