کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1402/01/23

آزمون TCF

آزمون  TCFمختص کسانی است که قصد تحصیل در فرانسه به زبان فرانسوی را دارند. هر دانشگاه موظف است با توجه به ظرفیت در نظر گرفته‌شده برای این دانشجویان، نسبت به پذیرش آنان بر اساس نتایج آزمون TCF اقدام نماید. کالج زبان میلاد ارائه دهنده مشاوره جامع در زمینه این آزمون زبان فرانسه می‌باشد.

TCF Québec : این آزمون مخصوص کسانی است که قصد دارند به ایالت کبک مهاجرت کنند و توسط استانداردهای آموزش زبان خود این استان طراحی شده‌است.

TCF TP : این آزمون مخصوص کسانی است که قصد ورود به دانشگاه‌های کشور فرانسه و همچنین اشتغال به کار را در این کشور دارند.

TCF DAP : این آزمون مختص کسانی است که قصد دارند در سال اول و دوم لیسانس و یا هر مقطعی از رشته‌ی معماری، در کشور فرانسه به تحصیل بپردازند.

TCF RI : اگر مناسبات بین‌المللی دارید و با دولت فرانسه در ارتباط هستید، باید برای اثبات سطح زبان فرانسوی خود در این آزمون شرکت نمایید.

زبان‌آموزان کالج میلاد که پس از آموزش زبان فرانسه، در آزمون TCF نمره قبولی را کسب کنند، علاوه بر دارا بودن مجوز ادامه تحصیل در رشته‌های موردنظر، شهریه کمتری نیز پرداخت خواهند کرد.

حداقل نمره ۱۰۰ و حداکثر نمره‌ی کسب‌شده توسط زبان‌آموز ۶۹۹ است و با این‌که موردی به اسم قبولی یا رد در آزمون زبان فرانسه TCF نداریم، ولی برای قبولی در دانشگاه‌های مطرح فرانسه باید نمره‌ی موردنظر را کسب کرده باشید. نمره‌ی موردنظر برای هر رشته‌ای و متناسب با هر دانشگاهی می‌تواند متفاوت باشد.

تیم مجرب دپارتمان فرانسه کالج زبان میلاد (گیشا) علاوه بر برگزاری کلاس‌های آماده‌سازی آزمون tcf، شما را به طور کامل در زمینه آشنایی با این آزمون و روند آموزش زبان فرانسه راهنمایی می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

Your email address will not be published.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user