آزمون  TCFمختص کسانی است که قصد تحصیل در فرانسه به زبان فرانسوی را دارند. هر دانشگاه موظف است با توجه به ظرفیت در نظر گرفته‌شده برای این دانشجویان، نسبت به پذیرش آنان بر اساس نتایج آزمون TCF اقدام نماید. کالج زبان میلاد ارائه دهنده مشاوره جامع در زمینه این آزمون زبان فرانسه می‌باشد.

TCF Québec : این آزمون مخصوص کسانی است که قصد دارند به ایالت کبک مهاجرت کنند و توسط استانداردهای آموزش زبان خود این استان طراحی شده‌است.

TCF TP : این آزمون مخصوص کسانی است که قصد ورود به دانشگاه‌های کشور فرانسه و همچنین اشتغال به کار را در این کشور دارند.

TCF DAP : این آزمون مختص کسانی است که قصد دارند در سال اول و دوم لیسانس و یا هر مقطعی از رشته‌ی معماری، در کشور فرانسه به تحصیل بپردازند.

TCF RI : اگر مناسبات بین‌المللی دارید و با دولت فرانسه در ارتباط هستید، باید برای اثبات سطح زبان فرانسوی خود در این آزمون شرکت نمایید.

زبان‌آموزان کالج میلاد که پس از آموزش زبان فرانسه، در آزمون TCF نمره قبولی را کسب کنند، علاوه بر دارا بودن مجوز ادامه تحصیل در رشته‌های موردنظر، شهریه کمتری نیز پرداخت خواهند کرد.

حداقل نمره ۱۰۰ و حداکثر نمره‌ی کسب‌شده توسط زبان‌آموز ۶۹۹ است و با این‌که موردی به اسم قبولی یا رد در آزمون زبان فرانسه TCF نداریم، ولی برای قبولی در دانشگاه‌های مطرح فرانسه باید نمره‌ی موردنظر را کسب کرده باشید. نمره‌ی موردنظر برای هر رشته‌ای و متناسب با هر دانشگاهی می‌تواند متفاوت باشد.

تیم مجرب دپارتمان فرانسه کالج زبان میلاد (گیشا) علاوه بر برگزاری کلاس‌های آماده‌سازی آزمون tcf، شما را به طور کامل در زمینه آشنایی با این آزمون و روند آموزش زبان فرانسه راهنمایی می‌کند.

واحد تحقیق و توسعه کالج میلاد
واحد تحقیق و توسعه کالج میلاد
مقاله‌ها: 76

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *