نسخه دیجیتالی کتاب Cambridge English IELTS 16 Academic

کتاب کمبریج آیلتس ۱۶ آکادمیک جدیدترین سری تست های آزمون آیلتس می باشد که توسط کتاب لند با کیفیتی عالی و رنگی به بازار عرضه شده است، شما اگر داوطلب شرکت در این آزمون بین المللی هستید می توانید با قیمتی مناسب این کتاب را تهیه نمایید.

معرفی کتاب کمبریج انگلیش آیلتس 16 آکادمیک / Cambridge English IELTS 16 Academic

برای موفقیت در آزمون های جنرال و آکادمیک آیلتس باید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسیم. آزمون آیلتس یک سیستم سنجش زبان انگلیسی بین المللی است که مورد قبول اکثر کشور های جهان است. کتاب کمبریج انگلیش آیلتس ۱۶ آکادمیک مناسب زبان آموزانی است که می خواهند قبل از شرکت در آزمون آیلتس، خود را محک بزنند. در این کتاب چهار سری نمونه از آزمون های آیلتس قرار داده شده است که شامل فایل های صوتی آزمون ها نیز می باشد. جدیدترین کتاب از مجموعه کتاب های کمبریج آیلتس، کتاب Cambridge English IELTS 16 Academic است که به تازگی توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است.

بخش اسپیکینگ آیلتس دارای ۳ بخش است که ۱۱ الی ۱۴ دقیقه طول می کشد، در بخش اول سوالاتی راجع به زندگی روزمره از داوطلب پرسیده می شود. این سوالات اغلب جواب کوتاه و بدون توضیحات لازم دارند. در بخش دوم کارتی بنام Cue Card به شما داده می شود که روی آن چندین سوال است. به داوطلب یک دقیقه زمان برای فکر کردن به موضوعات روی آن داده می شود. برای نیفتادن در Trap ها یا دام های سوالات و موضوعات می توان از لیسنینگ های موجود در این بخش استفاده کرد. بخش شنیداری ۴ لیسنینگ متفاوت دارد که به ترتیب از آسان به سخت طبقه بندی شده است.

در رایتینگ آکادمیک، داوطلب با دو سوال روبرو می شود که سوال اول یک Pie Chart و سوال دوم یک Essay است که در تسک اول رایتینگ، شما باید به نمودار نگاه کنید و موضوع آن را به گونه ای که در گراف آمده است توضیح دهید. در تسک دوم رایتینگ از موضوعات روز دنیا سوال می شود. داوطلب ۶۰ دقیقه زمان دارد تا دو تسک رایتینگ را شرح دهد. در بخش خواندن آکادمیک شخص با ۳ متن طولانی روبرو می شود. این قسمت دارای ۴۰ سوال است و پاسخ منفی ندارد.

ویژگی کتاب Cambridge IELTS 16 Academic

دارای پاسخنامه: در انتهای کتاب، پاسخ صحیح سوالات آورده شده است و می توانید پس از اتمام آزمون خود آن را تصحیح کنید.

دارای فایل شنیداری: همراه کتاب یک عدد سی دی صوتی وجود دارد که فایل های لیسنینگ در آن قرار گرفته است.

تقویت هر چهار مهارت: با مطالعه کتاب ذکر شده، داوطلبان می توانند هر ۴ مهارت خود را به طور همزمان برای موفقیت بیشتر در آزمون نهایی تقویت کنند.

دید کلی درباره کتاب Cambridge IELTS شماره 16 اکادمیک

تمرکز اصلی کتاب Cambridge IELTS 16 آکادمیک بر آشنا سازی داوطلبان آزمون آیلتس با نمونه سوالات و تکنیک های آزمون است. در این کتاب 4 آزمون و تست برای داوطلبان آکادمیک است. در قسمت پایانی کتاب پاسخنامه آزمون های 4 مهارت به همراه پاسخنامه تشریحی بخش لیسنینگ نیز ارائه شده است. ورژن جنرال این کتاب هنوز به بازار نیامده است.

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار و رویداد ها

تست

آموزش های رایگان زبان در اینستاگرام کالج میلاد