کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1400/11/13

نسخه دیجیتالی کتاب Mindset for IELTS 1

Mindset For IELTS 1 کتابی مفید از انتشارات کمبریج برای موفقیت در آزمون آیلتس است، این کتاب با چهار سطح متفاوت خود می تواند سطح شما را بر اساس سطح بندی استاندارد CEFR از A2 (مبتدی) به C1 (پیشرفته) برساند و تحول عظیمی در نمره شما ایجاد کند.

معرفی کتاب مایندست فور آیلتس Mindset For IELTS 1

کتاب آیلتس Mindset For IELTS 1 کتابی متفاوت در زمینه آموزش نکات IELTS Exam است که توانسته محبوبیت فراوانی را بین داوطلبین این آزمون بین المللی کسب نماید، مجموعه Mindset For IELTS  در ۴ سطح متفاوت توسط انتشارات کمبریج چاپ و منتشر شده است که هر جلد از آن، شخص را برای دریافت نمره خاصی آماده می کند، برای مثال مایندست فور آیلتس ۱ برای گرفتن نمره ۵٫۵ طراحی شده است. کتاب مایندست داوطبان آیلتس را در موضوعات مختلف آیلتس غوطه ور خواهد ساخت و به شما نکاتی که در روز امتحان به آن ها نیاز دارید را خواهد آموخت، که می توان به آنها در زیر اشاره کرد:

  • درس اول بیانگر مباحثی درباره روابط می باشد
  • درس دوم به موضوعاتی راجع به ساختمان ها می پردازد
  • درس سوم راجع به دانش کارمندی می باشد
  • درس چهارم درباره خوراکی ها و نوشیدنی ها می باشد
  • درس پنجم مرتبط با بازار است
  • درس ششم بیانگر مباحثی درباره اوقات فراغت می باشد
  • درس هفتم به انواع رسانه ها می پردازد
  • درس هشتم درباره دنیای طبیعی است

ویژگی کتاب مایندست فور آیلتس ۱ 

تقسیم بندی و بخش بندی: کتاب مایندست فور آیلتس برای راحت تر ساختن آموزش، هر درس را به چهار قسمت Listening, Reading, Writing و Speaking تقسیم بندی کرده است که هر کدام را دقیقا بر اساس موضوع درس پیش می برد، این روش موجب تقویت تمام مهارت ها در حین یادگیری موضوعی می گردد.لغات متناسب با موصوع هر درس: شرکت کنندگان در آزمون IELTS باید بتوانند لغات مربوط به هر موضوع را در جای خود استفاده نمایند، از این رو در هر درس در قسمت ریدینگ و اسپیکینگ لیستی از واژگان ضروری به داوطلبان ارائه شده است که با یادگیری آن ها شما داوطلبان عزیز در آن موضوع تسلط کافی پیدا خواهید کرد.

نکات در هر درس: در هر قسمت، نکاتی به عنوان Tips به داوطلب ارائه شده است تا موجب راحتتر شدن آن مطلب گردد، این ریز نکات هر کدام می تواند نمره شما را در هر بخش IELTS Test افزایش دهد.

ارائه آزمون های شبیه سازی شده: قبل از شرکت در آزمون های بین المللی باید در آزمون های شبیه سازی شده شرکت نمود تا با سوالات آشنا شد، کتاب فوق آزمون هایی همانند آزمون اصلی IELTS را آورده است.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

Your email address will not be published.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user