کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1400/11/13

نسخه دیجیتالی کتاب Mindset for IELTS Foundation

مجموعه مایندست یکی از منابع خودخوان آزمون آیلتس می باشد که زبان‌ آموز را در مهارت های مختلف آزمون آیلتس، چیره دست می‌کند. مجموعه Mindset محصول مشترک دانشگاه کمبریج و Cambridge Assessment English است که ۴ سطح زبانی را مطابق استاندارد CEFR از A2 (مبتدی) تا C1 (پیشرفته) در بر می‌گیرد.

معرفی کتاب مایندست فور آیلتس Mindset for IELTS Foundation

کتاب Mindset For IELTS Foundation کمبریج انگلیش مایندست فور آیلتس کتابی برای آموزش فوت و فن آزمون IELTS در سطح پیشرفته است که آخرین چاپ آن در سال 2017 صورت گرفته است. در سطح اول این مجموعه سعی گردیده تا داوطلبان بیشتر با آزمون IELTS و نکات ابتدایی که باید رعایت کنند، آشنا شوند. آزمون آیلتس هرساله در سراسر جهان برگزار می گردد. کسانی که موفق به کسب این مدرک می شوند می توانند از اعتبار آن در سرتاسر دنیا استفاده نمایند. برای آشنایی با این آزمون شما می توانید از کتاب های کمبریج Cambridge استفاده نمایید.

لازم به ذکر است مجموعه کتاب کمبریج انگلیش مایندست فور آیلتس، Mindset For IELTS Foundation دارای چهار سطح متفاوت می باشد. هر کدام شخص را برای گرفتن نمره مشخصی آماده می کند. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی دنیا می باشد که دارای ۹ نمره و ۴ بخش اصلی است. نمره هر بخش از ۹ محاسبه می گردد، در نهایت جمع کل آن تقسیم بر ۴ می شود. آزمون آیلتس دارای دو نوع جنرال و آکادمیک است که کتاب کمبریج انگلیش مایندست فور آیلتس دقیقا گزینه ی مناسبی برای آزمون آکادمیک IELTS به شمار میرود. سطح آغازین این مجموعه برای افرادی که می خواهند سطح دانش خود را ارتقا دهند و به نمره ۵ برسند بسیار مناسب است.

ویژگی کتاب مایندست فور آیلتس فوندیشن

در کتاب Mindset For IELTS Foundation مایندست فور آیلتس فوندیشن آزمون هایی همانند آزمون اصلی آیلتس آورده شده است تا زبان آموزان را بیشتر با نحوه طراحی سوالات و زمان هایی که باید برای هر سوال صرف شود، آشنا سازند. شرکت کنندگان در آزمون IELTS علاوه بر داشتن دانش عمومی، باید نکاتی را درباره هر مهارت بدانند تا بتوانند نمرات بهتری را کسب کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

Your email address will not be published.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user