نسخه دیجیتالی کتاب Mindset for IELTS Foundation

مجموعه مایندست یکی از منابع خودخوان آزمون آیلتس می باشد که زبان‌ آموز را در مهارت های مختلف آزمون آیلتس، چیره دست می‌کند. مجموعه Mindset محصول مشترک دانشگاه کمبریج و Cambridge Assessment English است که ۴ سطح زبانی را مطابق استاندارد CEFR از A2 (مبتدی) تا C1 (پیشرفته) در بر می‌گیرد.

معرفی کتاب مایندست فور آیلتس Mindset for IELTS Foundation

کتاب Mindset For IELTS Foundation کمبریج انگلیش مایندست فور آیلتس کتابی برای آموزش فوت و فن آزمون IELTS در سطح پیشرفته است که آخرین چاپ آن در سال 2017 صورت گرفته است. در سطح اول این مجموعه سعی گردیده تا داوطلبان بیشتر با آزمون IELTS و نکات ابتدایی که باید رعایت کنند، آشنا شوند. آزمون آیلتس هرساله در سراسر جهان برگزار می گردد. کسانی که موفق به کسب این مدرک می شوند می توانند از اعتبار آن در سرتاسر دنیا استفاده نمایند. برای آشنایی با این آزمون شما می توانید از کتاب های کمبریج Cambridge استفاده نمایید.

لازم به ذکر است مجموعه کتاب کمبریج انگلیش مایندست فور آیلتس، Mindset For IELTS Foundation دارای چهار سطح متفاوت می باشد. هر کدام شخص را برای گرفتن نمره مشخصی آماده می کند. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی دنیا می باشد که دارای ۹ نمره و ۴ بخش اصلی است. نمره هر بخش از ۹ محاسبه می گردد، در نهایت جمع کل آن تقسیم بر ۴ می شود. آزمون آیلتس دارای دو نوع جنرال و آکادمیک است که کتاب کمبریج انگلیش مایندست فور آیلتس دقیقا گزینه ی مناسبی برای آزمون آکادمیک IELTS به شمار میرود. سطح آغازین این مجموعه برای افرادی که می خواهند سطح دانش خود را ارتقا دهند و به نمره ۵ برسند بسیار مناسب است.

ویژگی کتاب مایندست فور آیلتس فوندیشن

در کتاب Mindset For IELTS Foundation مایندست فور آیلتس فوندیشن آزمون هایی همانند آزمون اصلی آیلتس آورده شده است تا زبان آموزان را بیشتر با نحوه طراحی سوالات و زمان هایی که باید برای هر سوال صرف شود، آشنا سازند. شرکت کنندگان در آزمون IELTS علاوه بر داشتن دانش عمومی، باید نکاتی را درباره هر مهارت بدانند تا بتوانند نمرات بهتری را کسب کنند.

واحد تحقیق و توسعه کالج میلاد
واحد تحقیق و توسعه کالج میلاد
مقاله‌ها: 76

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *