کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1402/01/23

دپارتمان فرانسه کالج زبان

کالج زبان میلاد در سال 1364 تاسیس شد و در طول چهار دهه فعالیت خود، بیش از سیصدهزار زبان آموز از خدمات آموزشی آن بهره‌مند شده‌اند. دپارتمان فرانسه کالج زبان میلاد، تجربه‌ای طولانی در آموزش زبان فرانسه دارد و آشنایی با انواع متدهای مختلف در طول سالیان طولانی تدریس، منجر به انتخاب مناسب‌ترین روش‌ها و کارآمدترین متدهای تدریس زبان فرانسه شده است. همچنین دوره‌های تکمیلی مانند دوره‌ی مرور گرامر زبان فرانسه و دوره‌ی مکالمه زبان فرانسه برای کسانی که پیش‌تر زبان فرانسه را آموخته‌اند و قصد تکمیل یا ارتقاء سطح دانش زبانی خود را دارند، پیش بینی شده است.

کلاس‌های زبان فرانسه کالج میلاد، به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند. تمام کلاس‌ها به صورت تعاملی، با حضور مستقیم استاد و زبان آموز و برای تمامی سطوح و رده‌های سنی برگزار می‌شود. بنابراین با هر هدفی که دارید (مکالمه، شرکت در آزمون‌های بین المللی زبان فرانسه و…)، می‌توانید در این دوره‌های آموزش فرانسه شرکت کنید. قدم اول برای ثبت نام در کالج زبان میلاد، رزرو وقت مشاوره و تعیین سطح است تا بتوانیم بهترین راه را به شما عزیزان معرفی کنیم. شما می‌توانید علاوه بر راه‌های ارتباطی با کالج زبان میلاد، از طریق کانال تلگرام دپارتمان فرانسه، از اطلاعیه‌ها و زمان‌بندی‌های ثبت‌نام مطلع شده و از مطالب آموزشی بهره‌مند شوید.

کتابخانه مجازی

تور مجازی شهرهای فرانسه

آزمون‌ها و مدارک بین المللی زبان فرانسه

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

Your email address will not be published.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user