کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1401/12/17

معرفی سطوح زبان فرانسه

تسلط به زبان فرانسه در چند سطح ارزیابی می‌شود؟

سطوح مبتدی فرانسه

سطح A1

زبان‌آموز قادر است نیا‌زهای ابتدایی خود را برای ارتباط گرفتن به زبان فرانسه برآورده نماید و می‌تواند از کلمات آسان و جملات ابتدایی و روزمره مانند سلام و احوال‌پرسی، معرفی خود، آب و هوا و مکان زندگی و تولد خود استفاده کند.

سطح A2

زبان‌آموز دانشی در حد مکالمات روزمره طولانی‌تر با دایره واژگان وسیع‌تر دارد و می‌تواند گفتگوهای محیط اطرافش را به خوبی درک ‌کند و در موقعیت‌های ساده منظور خود را بیان کند.

سطوح متوسط فرانسه

سطح B1

زبان‌آموز نیمه‌مستقل بوده و قادر است در مورد رویاها، آرزوها، تجربیات، رویدادها و برنامه‌های خود با دلیل توضیح دهد و از عهده‌ی موقعیت‌های غیرمنتظره در زندگی روزمره‌ برآید.

سطح B2

زبان‌آموز به درجه‌ای از استقلال در زبان رسیده‌ که می‌تواند نظر شخصی خود را در مورد یک موضوع بیان کند؛ می‌تواند دیدگاه خود را برای دیگران ثابت کرده و وارد مذاکره شود. اخذ مدرک در این سطح برای پذیرش در دانشگاه مناسب است.

سطوح پیشرفته فرانسه

سطح  C1

زبان‌آموز می‌تواند متون طولانی را که شامل واژه‌های سطح بالا هستند، درک کند. همچنین می‌تواند بدون هیچ آمادگی قبلی به صورت روان صحبت کند و نیازی به مکث در جستجوی لغتی نداشته باشد.

سطح C2

زبان‌آموز در چهار مهارت به زبان فرانسه تسلط کامل دارد و هر چیزی که می‌شنود یا می‌خواند را درک می‌کند. زبان‌آموز زبان فرانسه در این سطح، تقریباً تفاوتی با افراد بومی ندارد.

برای اطلاع از شرایط آموزش زبان فرانسه و دوره‌های حرفه‌ای دپارتمان فرانسه کالج میلاد، با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

Your email address will not be published.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user