کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1400/11/16

نسخه دیجیتالی کتاب Cambridge English IELTS 12 Academic

کتاب کمبریج آیلتس ۱۲ آکادمیک با ارائه ۴ آزمون به همراه پاسخنامه و فایل متن های شنیداری سعی در آشنا سازی داوطلبین با نحوه برگزاری و میزان سختی سوالات در آزمون آیلتس را دارد. لازم به ذکر است که مجموعه کمبریج آیلتس دارای ۱۴ جلد کتاب می باشند.

معرفی کتاب کمبریج انگلیش آیلتس 12 آکادمیک / Cambridge English IELTS 12 Academic

کتاب Cambridge English IELTS 12 Academic مملوء از نمونه آزمون‌های آیلتس است و مخصوص داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون آکادمیک آیلتس را دارند بسیار مناسب و ضروری است. IELTS یک آزمون بسیار معتبر بین المللی زبان است که مخفف International English Language Testing System می‌باشد. کتاب کمبریج آیلتس ۱۲ آکادمیک، انتشار مجموعه فوق العاده‌ای توسط انتشارات Cambridge English IELTS است که هر جلد از آن از ۴ آزمون، آزمون‌های پیشین آیلتس برای سنجش چهار مهارت زبان انگلیسی تشکیل شده است. کتاب کمبریج انگلیش آیلتس ۱۲ آکادمیک دوازدهمین جلد از مجموعه Cambridge IELTS است. لازم به ذکر است این آزمون دارای دو نوع Academic و General زبان انگلیسی است. این آزمون یکی از معتبرترین امتحانات زبان انگلیسی دنیا می‌باشد که دارای ۹ نمره است و ۴ بخش اصلی دارد که نمره هر بخش از ۹ محاسبه می‌گردد. جمع کل آن را تقسیم بر ۴ می کنند. IELTS در سراسر جهان برگزار می‌گردد. کسانی که موفق به کسب این مدرک شوند می‌توانند از اعتبار آن در سرتاسر دنیا استفاده نمایند. برای آشنایی با این آزمون شما می توانید از کتاب‌های کمبریج استفاده نمایید. در ضمن پاسخ آزمون‌ها بصورت جداگانه در آخر هر کتاب نوشته شده اند تا داوطلبان به راحتی بتوانند از آموخته های خود اطمینان حاصل کنند.

ویژگی کتاب تست‌های آیلتس Cambridge English IELTS 12 Academic

۴ آزمون از سری آزمون‌های آیلتس: زبان آموزان قبل از شرکت در آزمون آیلتس باید با نمونه سوالات و نحوه برگزاری آزمون آشنا شوند. به همین علت آنها می توانند در آزمون‌های MOCK شرکت نمایند. ولی اگر زمان لازم برای شرکت در اینگونه آزمون آزمایشی را ندارند، می‌توانند از این کتاب برای دستیابی به آمادگی‌های لازم استفاده نمایند.

پاسخ آزمون‌ها در انتهای هر کتاب: داشتن پاسخنامه، خود مزیتی محسوب می‌شود که می تواند میزان پاسخگویی صحیح داوطلب را مورد سنجش و بررسی قرار دهد.

دید کلی درباره کتاب کمبریج ۱۲ آکادمیک

دیدگاه کلی و جامعی که داوطلبان می‌توانند از کتاب کمبریج انگلیش آیلتس ۱۲ آکادمیک داشته باشند این است که عمده مطالب به ارائه آزمون‌های آکادمیک آیلتس برای آشناسازی داوطلبین با نمونه سوالات آزمون‌های پیشین اختصاص دارد. همچنین آموزش نحوه برگزاری آزمون آیلتس و آماده سازی داوطلبان از طریق ارائه نمونه‌های واقعی سوالات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

Your email address will not be published.

مختصری از تاریخچه کالج زبان میلاد

مقدمات تاسیس کالج میلاد از سال 1360 پایه گذاری و در مهرماه 1364، فعالیت آن با دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید و به سرعت بر رونق و اعتبار آن افزوده شد. طولی نکشید که این مجموعه باحدود 20000 تا 22000 دانش آموز و بیش از 300 مدرس و پرسنل اداری و در چهار بخش کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه آموزشی خود را توسعه بخشید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج زبان میلاد می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user